Sla navigatie over
afbeelding

Waar zouden we zijn zonder RAW?

15 maart 2022

Thema Aanbesteden

Thema Assetmanagement

Redactie

Overal om je heen kun je wel iets ontdekken waarbij RAW (in)direct betrokken is. Maar, heb je er weleens over nagedacht hoe de wereld er zonder RAW uit zou zien?

Wij wel. En we kunnen je vertellen…. Dan ga je bijzondere, opmerkelijke én ongetwijfeld ongewenste, maar hilarische situaties voor je zien. Van die situaties die je kunt proberen in woorden uit te drukken, maar waarbij beeld eigenlijk alles zegt.

Een beeld zegt meer dan 1000 woorden

En dat bracht ons op het idee om Floris Oudshoorn in te schakelen. Een Nederlandse striptekenaar, cartoonist en illustrator. Bekend van onder andere Swamp Thing dat van 2006 tot heden grote bekendheid verwierf in Het Parool, Veronica Magazine en meer én eigen albums kende. Hij is op dit moment nog druk aan het tekenen, want het valt niet mee om de wereld zonder RAW in beeld te brengen. Dus nog even geduld.
 
Binnenkort delen we de eerste van een serie cartoons met je om je te laten zien hoe belangrijk de rol van RAW in Nederland eigenlijk is.

Delen via