Thema Assetmanagement
Redactie
CROW Platform Wegmetingen organiseert tweejaarlijks een ringonderzoek. De resultaten van het ringonderzoek 2023 zijn nu beschikbaar.
Delen
Er zijn verschillende meetsystemen in Nederland beschikbaar. Om zekerheid te hebben dat de meetsystemen in vergelijkbare omstandigheden dezelfde resultaten leveren, organiseert het CROW Platform Wegmetingen tweejaarlijks een ringonderzoek.
Resultaten 2023
De resultaten van het ringonderzoek 2023 zijn beschikbaar gekomen in CROW-rapport ‘CROW-Ringonderzoek langsvlakheid 2023’. Op basis van het ringonderzoek zijn aan 12 meetsystemen een certificaat uitgereikt. De certificaten zijn geldig en met december 2025. De gecertificeerde meetsystemen staan op de pagina Ringonderzoek meetsystemen langsvlakheid vermeld.
Delen via