Sla navigatie over
afbeelding

Het online infra innovatie debat

15 januari 2021

Thema Bruggen

Thema Kerende constructies

Redactie

Het CROW Infra-Innovatie Netwerk en Platform WOW nodigen je uit voor een online debat over het opschalen van innovaties op dinsdag 9 maart van 15.00 uur tot 16.45 uur.

Het opschalen van fysiek gerelateerde innovaties in de GWW sector brengt behoorlijk wat uitdagingen mee, zowel aan de opdrachtnemende als opdrachtgevende zijde. Tijdens deze sessie gaan we met mensen in de studio en met u thuis actief in gesprek over het opschalen en implementeren van innovaties. Voordat we het gesprek starten kijken we eerst ‘bij de buren’ hoe zij dat doen. De huidige gezondheidscrisis COVID-19 vraagt een enorme boost en versnelling in innovaties en processen in de gezondheidszorg. Twee sprekers uit de gezondheidszorg, die momenteel midden in de aanpak van de COVID-19 staan, inspireren ons met hun ervaringen in het opschalen van innovaties. Dit zijn Yvonne de Keulenaar (Ministerie van Volksgezondheid) en Jaap Lombaers (TNO) .
 
Onder leiding van Jolande Baudet (Heijmans) gaat een panel van vier experts én Yvonne en Jaap in gesprek over het opschalen van innovaties in de GWW-sector. De panelleden zijn:
  • Philip van Nieuwenhuizen van MKB Infra
  • Lindy Molenkamp van provincie Noord-Holland
  • Anne Koudstaal van KWS Infra
  • Marten Klein van de gemeente Amsterdam
 
De bezoekers van thuis betrekken we actief in de discussie in de studio. Concreet gaan we in op vraagstukken als:
  • Als er verschillende innovaties op je afkomen, hoe kies je welke het meest kansrijk zijn?
  • Hoe wordt een innovatie vervolgens geïmplementeerd in het huidige werkproces?
  • Wat kunnen de markt en de publieke sector doen om innovaties te stimuleren?
 

Wat levert deze sessie je op?

  •  Inspiratie vanuit een ander vakgebied
  • De kans om vragen beantwoord te krijgen door het panel en de twee kopstukken in de gezondheidswereld
  • De uitnodiging om actief deel te nemen aan vervolgactiviteiten gericht op de opschaling en implementatie van innovaties.
 
Wij zijn jullie graag online op 9 maart!

Benieuwd naar het volledige programma? Kijk dan hier.

Dus ben jij op opzoek naar inspiratie vanuit een andere sector of heb jij vragen voor het panel en de twee kopstukken in de gezondheidswereld?
Meld je dan hier aan!
 

Delen via