Thema Assetmanagement
Redactie
De gemeenteraad van Arnhem heeft het nieuwe Bomenplan vastgesteld.

Het team geeft gevraagd en ongevraagd advies aan de gemeente over de diverse onderwerpen uit het nieuwe Bomenplan. Zo geeft het BKA advies bij projecten; in de planvorming, bij de concrete uitvoering van projecten of achteraf als evaluatie. Het BKA kan ook de afwegingsrapportage die in een project is gemaakt, tegen het licht houden en beoordelen of alternatieven voldoende zijn afgewogen.
Het BKA kan advies geven over de manier waarop de gemeente communiceert over bomen. Het BKA bestaat uit inwoners en deskundigen en bevat ongeveer 5 personen. Het team is onafhankelijk. Er zitten geen medewerkers van de gemeente Arnhem in het BKA.
Bomenplan
In het Bomenplan staat het bomenbeleid omschreven. Leden van het Boom Kwaliteitsteam beoordelen onafhankelijk of het beleid zoals dat door de gemeenteraad is vastgesteld, wordt gevolgd. De gemeente geeft inwoners tot 10 juli de kans om te solliciteren op een functie bij het BKA.Delen via