Over CROW
- Over CROW
- Organisatie en bestuur
- CROW Media
- Kennisclusters
- Werkgroepen
- Nieuws
-
Voor de pers
-
Persberichten
- CROW-jaarverslag 2011: toegevoegde waarde bieden
- Verbetert beplanting de luchtkwaliteit in de stad?
- CROW-publicatie 'Verkeerskundig beheer van regel- en informatiesystemen'
- CROW introduceert onlinecollectie Werk & Veiligheid
- Succesvol combineren van infrastructurele voorzieningen met bomen
- Implementatie UAV 2012 in RAW
-
Persberichten
- CROW et cetera
Datum en locatie Nationaal Openbare Ruimte Congres gewijzigd
21.10.2010De datum en de locatie van het Nationaal Openbare Ruimte Congres 2010 zijn gewijzigd. De nieuwe locatie is het multifunctionele centrum Icoon in Amersfoort. De datum is verplaatst naar 9 december 2010.
Het congres wordt voor de vijfde keer georganiseerd door CROW en Elba Media. Het thema van de dag is: Te duur? Zo haal je meer uit je openbare ruimte. Key Note Speaker is Liam Bond, development director van More London Development. Bond zal vertellen waarom een private ontwikkelaar eigenaar is geworden van Potter’s Fields Park in Londen en hoe geld wordt verdiend met de openbare ruimte.
Het programma is interactief en afwisselend, met onder andere het ‘Het-grote-meer-kwaliteit-met-minder-geld-debat’, waarbij zes deskundigen met elkaar discussiëren over kwaliteit in relatie tot kosten. Tijdens de lunch wordt de Stedelijk Interieur Studenten Award uitgereikt, gevolgd door drie deelsessies en een debatronde tussen wethouders van verschillende grote en middelgrote gemeenten. De dag eindigt om 16.45 uur met een netwerkborrel.
| Nieuwsoverzicht |
