NVC 2012: Openbaar vervoer/ P&R

05.10.2012


Maakt u al gebruik van de combinatie fiets en auto om op uw plaats van bestemming te komen? U kunt erover meepraten tijdens het Nationaal verkeerskundecongres op 31 oktober in 's-Hertogenbosch!

Een nieuwe speler in de vervoersketen?Hoe kan de fiets extra worden benut in de ketenverplaatsing, met name in combinatie met de auto? In opdracht van Movares is, in een afstudeeronderzoek, onderzocht onder welke omstandigheden reizigers gebruik maken van een Park&Bike voorziening. Een extra toevoeging aan het concept Park&Bike is de elektrische fiets. Deze zorgt voor nieuwe mogelijkheden, met name op de langere afstand. Voor de elektrische fiets in een Park&E-bike concept is kennis verzameld over de kosten en baten. Martijn Abeling (Movares) gaat tijdens het NVC in op de verhouding tussen investeringskosten en exploitatiekosten. Daarbij worden verschillende vormen gepresenteerd voor het dragen van de lasten. Lees verder.

Programma NVC 2012
Wilt u ook meer weten over openbaar vervoer en P&R, kom op woensdag 31 oktober naar het Nationaal verkeerskundecongres in ’s Hertogenbosch. In het NVC-programma leest u welke onderwerpen er nog meer aan bod komen.

Aanmelden
Heeft u zich nog niet aangemeld voor uw verkeerskundecongres? Dat kan hier.

NVC nieuws
Lees hier meer nieuwsberichten over de onderwerpen die tijdens het NVC worden gepresenteerd.

Nieuwsoverzicht

Archief

Het nationale kennisplatform voor infrastructuur, verkeer, vervoer en openbare ruimte

Titel

Body

Let op

Kies eerst een datum.